NewBorn

První momenty s vaším miminkem musí být rozhodně zachyceny! 🙂 Je to ten největší dar, největší LÁSKA. Bude mi nesmírným potěšením zachytit tyto jedinečné momenty / detaily vás a vašeho miminka.

Newborn focení (novorozenci) doporučuji ve věku od 7-30 dnů, miminka jsou ještě velmi spavá a lépe se s nimi manipuluje při focení 🙂 V takovém případě mě prosím kontaktuje s domluvením orientačního termínu ještě před porodem nebo v porodnici. Jinak je možné vyfotit miminko samozřejmě v jakémkoliv věku.

Počítejte, že focení s miminky je časově náročnější kvůli kojení, přebalování, utěšování, aranžování scény, může zabrat tedy cca od 1-3 hodin, každé miminko je individuální a stejně tak může být každý den jiný a nelze odhadnout, v jakém rozpoložení miminko v den focení bude.

Fotím u Vás doma (focení je možné v jakémkoliv prostředí, nemusíte se bát, využívám primárně postel, sedací soupravu, postýlku atd.), případně se dá fotit i venku, pokud je zájem a vhodné počasí. Fotím hlavně přirozené fotografie bez rekvizit a navlékání miminek do různých zběsilých obleků, ale samozřejmě je to hlavně vždy o domluvě a vašem přání 🙂

Na focení doporučuji jednobarevné oblečení bez nápisů a vzorů, krásně vypadají různé pletené či háčkované čepičky, ponožky, zejména na focení detailů. Rodičům doporučuji se sladit barevně s miminkem. Nemusíte mít všichni stejnou barvu oblečení, ale hlavně, aby k sobě barvy ladily. Dobře vypadá kombinace oblečení ve světlých, zemitých tónech (kombinujte bílou, béžovou, hnědou, žlutou, khaki apod.). Ráda vám s výběrem oblečení poradím.

Nebojte se také více nalíčit, než jste zvyklá, na fotografiích to vše vypadá o 50% méně než ve skutečnosti. Nebo ideálně můžete využít služeb jedné z mých vizážistek, která vás krásně nalíčí i připraví vlasy.