Portréty

Vy a partner? Vy a váš čtyřnohý kamarád? Fotky s maminkou nebo klidně VY sami? Jsem tu pro vás a nafotíme cokoliv si budete přát! 🙂 Na památku, business fotografie do práce, focení jako dárek, nápadům se meze nekladou.

Novinka - VLASTNÍ FOTOBANKA Business fotek

Chtějí po vás v zaměstnání fotky? Podnikáte a věčně sháníte fotky na sociální sítě, pro marketing, ale nechcete používat veřejné fotky z fotobanek? Chcete mít vlastní fotky, kde budete převážně vy / vaše produkty / služby, které nabízíte?
Společně vytvoříme vaší vlastní fotobanku fotek, která bude přesně podle představ a budete mít tak zásobu fotek k využití dle vašeho uvážení.

Focení zahrnuje konzultaci, promyšlení nápadů, návrhy na lokace, oblečení, doplňky, rekvizity, zajištění vizážistky v případě zájmu. Časově je to dle domluvy a dle náročnosti projektu, strávím s vámi klidně celý den 🙂

Jak taková vlastní fotobanka může vypadat? Varianta 1  I Varianta 2 I Varianta 3

Obecně portrétní fotografie fotím primárně venku na předem domluvené lokaci (ráda pomohu vybrat zajímavé lokace), ale dá se domluvit i na focení u vás doma či v jiném vámi zařízeném interiéru / ateliéru.

Nejlepší čas na focení je zlatá hodinka, tedy cca 1,5 hod před západem, případně brzy ráno, kdy je také měkké hezké světlo. V zimních měsících je to téměř jedno, protože Slunce není tak ostré. Ale dá se samozřejmě fotit v jakoukoliv hodinu i v létě, pokud v doporučené časy nemůžete, poradím si 🙂

Na focení doporučuji jednobarevné oblečení bez nápisů a vzorů. Nemusíte mít společně stejnou barvu oblečení, ale hlavně, aby k sobě barvy ladily. Dobře vypadá kombinace oblečení ve světlých či zemitých tónech (kombinujte bílou, béžovou, hnědou, žlutou, khaki apod.). Ráda vám s výběrem oblečení poradím.

Ženy, nebojte se také více nalíčit, než jste zvyklé, na fotografiích to vše vypadá o 50% méně než ve skutečnosti. Nebo ideálně můžete využít služeb jedné z mých vizážistek, která vás krásně nalíčí i připraví vlasy.