Těhotenské

Mít památku na kulaté bříško a vzpomínat, jak jste se společně těšili na vaše miminko? Něžné a romantické fotky ve vaně plné rozkvetlých květin? To vše a mnohem více zachytím při našem společném focení! 🙂

Bude mi potěšením být u této krásné události vašeho života a vytvořit na ní vzpomínky, na které se budete moci kdykoliv podívat a vše si živě připomenout.

Fotím primárně venku na předem domluvené lokaci (ráda pomohu vybrat zajímavé lokace), ale dá se domluvit i na focení u vás doma či v jiném vámi zařízeném interiéru / ateliéru.
Nejlepší čas na focení je zlatá hodinka, tedy cca 1,5 hod před západem, případně brzy ráno, kdy je také měkké hezké světlo. V zimních měsících je to téměř jedno, protože Slunce není tak ostré. Ale dá se samozřejmě fotit v jakoukoliv hodinu i v létě, pokud v doporučené časy nemůžete, poradím si 🙂

Na focení doporučuji jednobarevné oblečení bez nápisů a vzorů. Nemusíte mít s partnerem stejnou barvu oblečení, ale hlavně, aby k sobě barvy ladily. Dobře vypadá kombinace oblečení ve světlých či zemitých tónech (kombinujte bílou, béžovou, hnědou, žlutou, khaki apod.). Ráda vám s výběrem oblečení poradím. U žen krásně vynikne těhotenské bříško v šatech či sukni, to ale obecně doporučuji ženám při focení, vynikne tak naše ženskost 🙂 Vezměte si s sebou na focení klidně třeba fotku ultrazvuku, nějaké botičky či ponožky, pokud už pro miminko máte, ať máme více možností pro fotografie.

Nebojte se také více nalíčit, než jste zvyklá, na fotografiích to vše vypadá o 50% méně než ve skutečnosti. Nebo ideálně můžete využít služeb jedné z mých vizážistek, která vás krásně nalíčí i připraví vlasy.