Už máte tuto krásnou tradici – každý rok si udělat vzpomínkové Vánoční fotky, ať už s Vaší rodinou, partnerem, kamarádkou, nebo dokonce domácím mazlíčkem? Přijďte ke mně do ateliéru, kde mám pro Vás připravené rovnou 3 scény, ze kterých si můžete vybrat. Na focení budeme mít 30 min, takže stihneme i třeba 2 typy oblečení. K zapůjčení mám i spoustu oblečení pro ženy, děti, Vánoční svetry pro všechny v mnoha velikostech. Ateliér se nachází v Táboře, pouze hodinu cesty z Prahy – nebojte si z toho udělat i celodenní (víkendový) výlet, ráda dám tipy, co zde podniknout! 

Co si odnesete?

→ 7 ks upravených fotografií v digitální podobě

→ 30 min focení

→ 3 scény

→ Fotka nad rámec balíčku 200 Kč / ks

focení říjen

Cena 2 200,-

FOCENÍ listopad

Cena 2 400,-

focení prosinec

Cena 2 800,-

 

 

1) SCÉNA S KŘESLEM A KRBEM

 

 

 

 

 

2) SCÉNA S POSTELÍ

 

 

 

 

 

3) SCÉNA S POHOVKOU

Světlá scéna, zde se hodí téměř jakékoliv hezké oblečení. Můžete jak společenské, tak i svetry. Doporučuji oblečení bez TEXTU a potisku, ideálně i jednobarevné a kombinovat vaše oblečení, aby společně ladilo, nemusíte být všichni ve stejných barvách.

 

 

Také světlá scéna, můžete buď nějaké svetry vlněné, pletené, vánoční (k půjčení u mě v ateliéru), nebo vánoční pyžama, případně dobře vypadají i třeba modré džíny, svetr, u mužů případně bílé, krémové triko.

 

 

Krémový gauč a okolo světlé a dřevěné prvky – zde se hodí opět cokoliv hezkého, jak sváteční oblečení, můžete i třeba červené, zelené nebo vlněné svetry, džíny, šaty, pro všechno focení platí oblečení bez textu a potisku, ideálně co nejméně vzorované, jednobarevné je skvělé!

Budete-li se chtít fotit v botách, vezměte je prosím zvlášť na přezutí, aby byly čisté. V ateliéru je světlý koberec. Jinak je nejlepší se fotit naboso (i bez punčocháčů – U punčocháčů vypadá nepěkně, když jsou vidět švy na nohou, takže pokud punčochy vemte si boty na přezutí ideálně.)

Nezapomeňte vzít pro své děti něco dobrého, či nějakou oblíbenou hračku, která by se hodila do scény (ideální jsou dřevěné, jednobarevné. Někdy děti nechtějí třeba z počátku spolupracovat, pláčou, vztekají se, ničeho se nebojte, nakonec vždy fotky udělám, hlavně zachovejte klid a buďte v pohodě, protože skrze to bude i více v pohodě vaše dítě. Nenuťte je koukat do objektivu, já se soustředím stejně hlavně na momentky, proto spíše s dítětem komunikujte, zkuste ho rozesmát, zabavit, blbnout s ním. Já si ho v případě potřeby nějak našteluji 🙂 

Fotografie k úpravě si vybíráte sami z náhledů, které po focení posílám. Můžete jich vybrat i více, maximální počet není omezen, běžné jsou i výběry 20 či více fotografií, cena za fotku nad rámec je 200 Kč/ks. 

Pří výběru nad 20 fotek je cena za každou další fotografii zvýhodněná na 120 Kč /ks.

V případě zájmu, je možné domluvit vizážistku na lehkou ÚPRAVU VLASŮ + MAKE-UP – speciální Vánoční cena 700 Kč – pokud máte zájem, napište mi to do poznámky v rezervaci. V tomto případě je potřeba se dostavit 40 min před objednaným časem, o všem Vás budu e-mailem informovat.

Focení s pejsky (či jinými mazlíčky) je možné za příplatek 500 Kč. Prosím o důkladné očištění tlapek a srsti, zejména v nepřízni počasí. V ateliéru je všude světlý koberec. Pokud budete brát pejska, prosím o zprávu do poznámky při rezervaci a uhrazení příslušné částky navíc k ceně balíčku.

Změna rezervace je možná nejméně 48h před Vaším termínem. Změna termínu méně než 48h je možná pouze po e-mailové domluvě se mnou (margotphotograph@gmail.com) a pouze v případě nemoci či vážné životní situace. V případě zrušení rezervace více než 2 týdny před termínem, celou částku vracím zpět na Váš účet, pokud chcete focení zrušit méně než 2 týdny před Vaším termínem, nebo pokud se na focení nedostavíte, je možné vystavit voucher v dané hodnotě na jakékoliv jiné focení u mě (s platnosti do dubna 2024) nebo je možné peníze vrátit na účet s odečtením nevratné zálohy 500 Kč.

Platba za vybrané fotografie navíc probíhá po výběru z náhledů, které posílám cca do týdne od focení. Upravené fotografie následně posílám do max. 10 pracovních dnů od připsání platby.
NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.

Prosím, buďte dochvilní. V případě dřívějšího příjezdu Vás nemohu do budovy (ateliéru) pustit, pokud ještě budu pracovat s klienty, kteří se budou fotit před Vámi, prosím tedy o trpělivost. Pokud přijedete později, není pak možné posunout dobu focení na úkor nadcházejícího klienta. 

V případě prosincového focení je cena vyšší, protože budu fotky upravovat expresně – do 5 pracovních dnů.

Využijte 10% slevu na objednání různých fotoproduktů u mě – konkrétně se jedná o fotoobrazy, kalendáře, fotoknihy – veškeré info Vám pošlu společně s náhledovými fotkami.

Pokud nejste Táborští, ráda Vám zašlu mnou připravené tipy, co podniknout v Táboře a okolí. Můžete si z toho tedy udělat třeba rodinný výlet s přespáním a pořádně prozkoumat okolí. V případě zájmu mi prosím napište e-mail 🙂

Budu se těšit na naše focení, MARKÉTA / Margot Photograph

 Adresa ateliéru:

Ateliér Margot Photograph, Tábor, Světlogorská 2765, 390 05